Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Kątownik Schodowy MYCK 30x14mm PVC dąb 7P dł:1m

Kod produktu: 5907237556292
Dostępność:
19,50 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Tani kątownik schodowy Myck

Kątownik schodowy wykonany jest z twardego PCV i oklejony okleiną drewnopodobną. Profil schodowy MYCK zabezpiecza krawędź schodów przed uszkodzeniami mechanicznymi i stanowi estetyczne wykończenie stopni schodowych.
Potrójny sposób montażu kątownika schodowego MYCK:
1. kątownik schodowy przykleja się do podłogi za pomocą plastycznego kleju, którego paski naniesione fabrycznie, dają możliwość natychmiastowego przyklejenia do podłogi, nie wiercimy wtedy w stopniach żadnych otworów montażowych. Powierzchnia podłogi powinna być oczyszczona i odtłuszczona. Z kątownika schodowego zrywany jest papierek chroniący klej, przykładamy kątownik schodowy do powierzchni schodów i dociskamy. Rozwiązanie to jest szczególnie cenne podczas montażu listew schodowych na podłodze z ogrzewaniem podłogowym i tam, gdzie nie chcemy wiercić w stopniach schodowych. Dodatkową zaletą jest fakt, iż klej trwale łączy kątownik MYCK z różnymi rodzajami podłóg (panele, podłogi drewniane, marmur, gres...) oraz zapewnia jednocześnie barierę przed wnikaniem brudu i wilgoci pomiędzy kątownik schodowy a podłogę.
2. do montażu używane są specjalne kołki montażowe MYCK z elastycznym przegubem (dostarczane w zestawie z kątownikiem). W podłodze wiercone są uprzednio otwory montażowe, wiertłem o średnicy 6 mm w odstępach ok. 40 cm. W szynę kątownika wsuwane są kołki i rozsuwane w niej zgodnie z wywierconymi otworami. Tak uzbrojony kątownik dociskany jest równomiernie do podłogi.
3. połącznie dwóch powyższych metod. Jest to podwojony sposób zamontowania kątownika schodowego, zarówno na klej jak i z użyciem kołków MYCK. Sposób ten jest najczęściej praktykowany przez naszych Klientów i zapewnia największe zadowolenie z użytkowania kątownika schodowego MYCK.
!!! Podczas montażu nie wolno dobijać kątownika twardymi i ostrymi przedmiotami. Może to doprowadzić do uszkodzenia części dekoracyjnej kątownika schodowego.

Kątownik drewnopodobny w kolorze dąb 7P

Posiada trwałą i odporną na ścieranie okleinę drewnopodobną. Jej struktura wiernie imituje strukturę drewna a rysunek i kolor pasuje do wielu podłóg i paneli produkowanych przez wiodących producentów podłóg. Każdy kątownik drewnopodobny pakowany jest w folię termokurczliwą, która zapobiega uszkodzeniu powierzchni drewnopodobnej w czasie transportu.
Ekonomiczny kątownik schodowy: tani profil schodowy + drewnopodobna, trwała okleina dopasowana do koloru schodów czy podłogi!
Dołącz do szerokiego grona zadowolonych użytkowników kątownika drewnopodobnego Myck!

Symbol kątownika schodowego MYCK: D-K0400-7P-100

Długość kątownika: 100 cm
Wymiary przekroju kątownika: 30 x 14 mm
Kątownik schodowy w kolorze: dąb 7P