Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Listwa Progowa ASPRO 30mm mosiądz dł:1,8m

Kod produktu: 5907237013054
Dostępność:
Jest dostępny
79,00 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Listwa progowa mosiężna ASPRO polerowana

Cechy listwy:

  • Materiał: mosiądz, polerowany
  • Szerokość: 30 mm, długość: 180 cm
  • Niewidoczny sposób montażu i nałożone nitki kleju wiecznie żywego*
  • Soczewkowy kształt profilu
  • Konstrukcja dolna: szyna montażowa

Zalety listwy:

  • Ponadczasowy i wieczysty mosiądz w całej swojej strukturze, zawsze modny i stylowy
  • 30 mm szerokości ukryje niedoskonałości po montażu maskując szczelinę dylatacyjną
  • Niewidoczny sposób montażu na specjalny gwóźdź i kołek, lub na klej wiecznie żywy
  • Soczewkowa konstrukcja to trwałe, estetyczne oraz bezpieczne połączenie podłogi
  • Szyna montażowa ułatwiająca równomierne rozmieszczenie gwoździ montażowych

 

Twoje korzyści:

Decydując się na zamontowanie listwy progowej 4-90406 dopasujesz się stylowo do nowoczesnych trendów a także rozwiążesz techniczne problemy związane z wymianą listwy co kilka lat - mosiądz jest wieczysty, ponieważ w całej swojej strukturze ma ten sam kolor i jest nie do zdarcia. Kształt, szerokość oraz uniwersalna długość sprawi iż listwa idealnie zakryje mankamenty po montażu i zapewni konieczną dylatację. Naniesiony klej wiecznie żywy jest jednocześnie łączeniem a także uszczelką  (eliminuje trzaski oraz ochroni przed przedostaniem się wilgoci i brudu). Łatwy montaż listwy progowej powozili Ci zaoszczędzić czas i koszty związane z dodatkowymi robotami budowlanymi (kucie, dodatkowe wylewki itp).

 

Montując listwę na gwóźdź i kołek - wiercisz otwory ale nie musisz precyzyjnie odmierzać odległości pomiędzy nimi, ponieważ na spodniej części jest umieszczona prowadnica montażowa (cała długość) - dzięki temu swobodnie można rozmieszczać gwoździe. Listwę możesz także zamontować bez wiercenia - po prostu przyklejając ją do powierzchni naniesionym na listwę klejem wiecznie żywym. Zamontowana listwa, w subtelny, elegancki i nie rzucający się w oczy sposób połączy salon z pokojem zapewniając estetykę, klasę oraz bezpieczeństwo podczas wieloletniego eksploatowania podłogi. Ponieważ listwa jest wykonana ze szlachetnego mosiądzu - nie podda się korozji -  możesz mieć pewność że listwa zachowa swoje właściwości techniczne przez wiele lat. 

 

*klej wiecznie żywy ma konsystencję żelu klejąco-lepkiego (ciała stałego) który przez cały czas utrzymuje swoje właściwości klejące i uszczelniające.