Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Listwa Progowa ASPRO 42mm olcha czerwona 23 dł:1,8m

Kolor: Olcha
Kod produktu: 5907237516463
Dostępność:
Jest dostępny
69,18 zł10,20 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Listwa progowa drewnopodobna ASPRO koloru olcha czerwona.

Cechy listwy:

  • Materiał: aluminium z okleiną drewnopodobną olcha czerwona
  • Szerokość: 42 mm, długość: 180 cm
  • Niewidoczny sposób montażu i nałożone nitki kleju wiecznie żywego*
  • Półokrągły kształt profilu
  • Konstrukcja dolna: dedykowane koryto montażowe

Zalety listwy:

  • Idealnie dopasowany kolor drewna olchowego
  • 42 mm szerokości ukryje błędy po montażu i szczelinę dylatacyjną nawet z różnicą poziomów do 12 mm
  • Niewidoczny sposób montażu na specjalny gwóźdź i kołek, lub na klej wiecznie żywy
  • Półokrągły kształt to estetyka, bezpieczeństwo i pewne połączenie podłogi
  • Koryto montażowe ułatwi równomierne rozstaw gwoździ montażowych

 

Twoje korzyści:

Montując listwę progową 1-10200 zharmonizujesz się stylem z nowoczesnymi trendami branż podłogowych a techniczne problemy związane z montażem przestaną nimi być. Kształt, szerokość oraz praktyczna długość powodują iż listwa starannie zakryje mankamenty po montażu, zamaskuje dylatację która z technicznego punktu widzenia musi pozostać, ale nie koniecznie ładnie wygląda. Daje także możliwość zniwowania różnicy poziomów nawet do 12 mm. Naniesiony klej wiecznie żywy jest jednocześnie łączeniem a także uszczelką  (eliminuje trzaski oraz ochroni przed przedostaniem się wilgoci i brudu). Łatwy montaż listwy powozili zaoszczędzić koszty związane z dodatkowymi robotami budowlanymi oraz poszukiwaniem specjalistów. 

 

Montując listwę na gwóźdź i kołek - wiercisz otwory dla osadzenia kołka ale nie musisz dokładnie odmierzać odległości pomiędzy otworami (ponieważ na spodniej części jest umieszczona prowadnica na całej długości). Listwę montuje się także bez wiercenia - w bardzo łatwy sposób: klejąc ją do powierzchni naniesionym na listwę klejem wiecznie żywym. Zamontowana listwa, subtelnie, bez rzucania się w oczy, połączy pokój z aneksem tym samym zapewniając estetykę, klasę oraz bezpieczeństwo na wiele lat eksploatacji Twojej podłogi. Listwa jest wykonana ze szlachetnego aluminium i nie podda się korozji, dlatego możesz być pewny że listwa zachowa swoje właściwości techniczne na długie lata. 

 

*klej wiecznie żywy ma konsystencję żelu klejąco-lepkiego (ciała stałego) który przez cały czas utrzymuje swoje właściwości klejące i uszczelniające.