Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Listwa Progowa Aluminiowa ASPRO 42mm srebro dł:2,7m

Kolor: Srebrny
Kod produktu: 5907237501971
Dostępność:
Jest dostępny
82,71 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Listwa progowa aluminiowa ASPRO koloru srebrnego.

Cechy listwy:

  • Materiał: aluminium, anodowane na kolor srebra
  • Szerokość: 42 mm, długość: 270 cm
  • Niewidoczny sposób montażu i nałożone nitki kleju wiecznie żywego*
  • Soczewkowy kształt profilu
  • Konstrukcja dolna: szyna montażowa

Zalety listwy:

  • Ponadczasowy kolor srebra zawsze modny i stylowy
  • 42 mm szerokości ukryje niedoskonałości po montażu maskując szczelinę dylatacyjną, nawet z różnicą poziomów do 12 mm
  • Niewidoczny sposób montażu na specjalny gwóźdź i kołek, lub na klej wiecznie żywy
  • Soczewkowa konstrukcja to trwałe, estetyczne oraz bezpieczne połączenie podłogi
  • Szyna montażowa ułatwiająca równomierne rozmieszczenie gwoździ montażowych

 

Twoje korzyści:

Decydując się na zamontowanie listwy progowej 1-00200 dopasujesz się stylowo do nowoczesnych trendów w branży podłogowej a także rozwiążesz techniczne problemy związane z montażem. Kształt, szerokość oraz uniwersalna długość sprawi iż listwa idealnie zakryje mankamenty po montażu i zapewni konieczną dylatację, zniweluje różnicę poziomów nawet do 12 mm - a to naprawdę bardzo dużo! Naniesiony klej wiecznie żywy jest jednocześnie łączeniem a także uszczelką  (eliminuje trzaski oraz ochroni przed przedostaniem się wilgoci i brudu). Łatwy montaż listwy progowej powozili Ci zaoszczędzić czas i koszty związane z dodatkowymi robotami budowlanymi (kucie, dodatkowe wylewki itp).

 

Montując listwę na gwóźdź i kołek - wiercisz otwory ale nie musisz precyzyjnie odmierzać odległości pomiędzy nimi, ponieważ na spodniej części jest umieszczona szyny montażowa na całej długości - umożliwia to swobodne rozmieszczenie gwoździ. Listwę możesz także zamontować bez wiercenia - po prostu przyklejając ją do powierzchni naniesionym na listwę klejem wiecznie żywym. Zamontowana listwa, w subtelny i nie rzucający się w oczy sposób połączy salon z pokojem zapewniając estetykę, klasę oraz bezpieczeństwo podczas wieloletniego eksploatowania Twojej wymarzonej podłogi. Ponieważ listwa jest wykonana ze szlachetnego aluminium - nie podda się korozji - zatem możesz mieć pewność że listwa zachowa swoje właściwości technologiczne przez wiele lat. 

 

*klej wiecznie żywy ma konsystencję żelu klejąco-lepkiego (ciała stałego) który przez cały czas utrzymuje swoje właściwości klejące i uszczelniające.