Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Biała Listwa Przypodłogowa 83mm NIE MDF! 250cm VICTORIA COLLECTION

Kod produktu: 5901238117414
Dostępność:
Jest dostępny
Czas realizacji: 24h
50,00 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Biała Listwa Przypodłogowa Victoria Collection New Line

 

Cechy białej listwy Victoria Collection New Line:

 • Listwa wykonana z twardego styroduru
 • Biały satynowy kolor
 • Jedna listwa - dwa style: CLASSIC i SLIM
 • CLASSIC: 26 mm szerokość, 80 mm wysokość, długość 2500 mm
 • SLIM: 15 mm szerokość, 83 mm wysokość, długość 2500 mm
 • Montaż na dedykowane uchwyty CLASSIC lub SLIM

 

Zalety czarnej listwy cokołowej Victoria Collection New Line:

 • Styrodur to niewiarygodnie twardy materiał i całkowicie odporny na wilgoć
 • Biel satynowa jest kwintensencją stylu i wiecznej mody
 • Jedna listwa w dwóch stylach gdzie różnice czynią akcesoria
 • Styl CLASSIC to tradycyjny styl w nowoczesnym styrodurze
 • Styl SLIM odchodzi od klasyki na rzecz nowych trendów i minimalizmu
 • Uchwyt stanowi pewność połączenia i bezkonfliktowy demontaż

 

Korzyści listwy cokołowej Victoria Collection New Line:

Victoria Collection New Line to innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące jedną listwę przypodłogową do dwóch rozwiązań: CLASSIC oraz SLIM. Listwa jest wykonana z bardzo twardego styroduru i może być stosowana w pomieszczeniach nawet przemysłowych (ciekawostką jest fakt iż ze styroduru są budowane ule pszczele, które cały czas są eksploatowane na zewnątrz, w warunkach atmosferycznych 4 pór roku - to doskonały argument wytrzymałości tego materiału). Solidna konstrukcja listwy zapewnia odporność na uderzenia mechaniczne związane z codziennym użytkowaniem. Rozlane płyny nie stanowią dla listwy żadnego zagrożenia - nie nasiąka, nie odkształca się pod wpływem wilgoci. My jako jedyni na rynku dodajemy do wszystkich zalet piękny kolor pasujący do każdego wnętrza i dwa style w jednej listwie.

 

CLASSIC w swoim przekroju nawiązuje do tradycyjnego kształtu który daje możliwość maskowania szczeliny pomiędzy podłogą a ścianą a także ukrycia przewodów np. sygnałowych. Szeroka podstawa stwarza możliwość ukrycia szczeliny pomiędzy podłoga a ścianą do 26 mm. Listwa w odsłonie CLASSIC wymaga stosowania specjalnie dedykowanych do tej odsłony akcesoriów: narożników wewnętrznych, narożników zewnętrznych, łączników, zakończeń prawych i lewych oraz uchwytu montażowego. Różnicę stylu CLASSIC czynią akcesoria - listwa zawsze jest jedna.

 

 

SLIM jako nowoczesna styrodurowa listwa przypodłogowa będzie ceniona przez osoby, którym potrzebny jest dyskretny cokół i nie potrzebują maskować dużej dylatacji podłogi. Stosowana często przy podłogach winylowych oraz terakocie. Listwa w odsłonie SLIM wymaga stosowania specjalnie dedykowanych do tej odsłony akcesoriów: narożników wewnętrznych, narożników zewnętrznych, łączników, zakończeń prawych i lewych oraz uchwytu montażowego. Różnicę stylu SLIM czynią akcesoria - listwa zawsze jest jedna.