Kategorie

standard_allegro
eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw
Uczestniczymy w programie:
filmowanie w TOPlistwy.plFilmy
Montażowe

Zobacz nasze sklepy:

Listwy de Luxe - listwy mosiężne, stalowe, aluminiowe

Listwy z mosiądzu, stali, aluminium. Tylko ekskluzywne produkty!


Mozaiki Świata - szklane, bambusowe, kamienne, z muszli

Mozaiki szklane, bambusowe i kamienne, płytki 3D!


Podloga24 - podłogi bambusowe

Podłogi bambusowe i podłogi winylowe! HIT na rynku!


TOPobiekt - wyposażenie obiektów

Tablice informacyjne, kierunkowe. Wyposażenie obiektów.


Kocham Ogrody - akcesoria ogrodowe

Donice, narzędzia ogrodnicze, meble ogrodowe...
Listwa Maskująca Kable VOLTA 74mm PVC metalic dł:1m

Kod produktu: V-VOLTA-62-100
Kolor: Szary
Dostępność:
Jest dostępny
18,40 zł / szt.
szt.

Zamów telefonicznie: 608 686 436


Maskownica VOLTA

jako maskownica,

organizer kabli

, odbojnica ścienna. Sprawdza się w maskowaniu przewodów, ułatwia porządkowanie kabli, służy jako ochrona ściany. Maskownica Volta stosowana jest na podłodze, jak i na ścianie, aby ukryć kable od TV lub w roli odbojnicy ściennej. Montowana w mieszkaniach, domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej.

Maskownice do kabli VOLT@

wykonane są z twardego PVC, materiału który charakteryzuje przede wszystkim wytrzymałość mechaniczna, odporność na uderzenia, doskonałe własności elektroizolacyjne, trudnopalność oraz dobra przyczepność farb drukarskich. Ostatnia z cech pozwala wykańczać maskownice w technologii tampondruku z wiernym odwzorowaniem dekorów. Standardowo maskownica Volt@ podklejona jest klejem wiecznie żywym typu hot melt. Klej wiecznie żywy jest materiałem lepko-sprężystym o doskonałych właściwościach fizyko-chemicznych zapewniających wysoką elastyczność spoiny i rewelacyjną adhezję do powierzchni. Dzięki temu klej zachowuje swoje plastyczne właściwości przez cały okres użytkowania, a maskownica ma zapewnioną stabilność zamocowania. Ponadto klej wiecznie żywy eliminuje efekt trzasku po nadepnięciu na maskownicę oraz chroni połączenia podłóg, czy ścian przed kontaktem z wilgocią, czy brudem.

Maskownice kabli

znajdują bardzo szerokie zastosowanie, szczególnie tam, gdzie potrzebne jest maskowanie przewodów i ukrywanie kabli. Maskownice Volta nadają się do maskowania i ochrony kabli zarówno na podłodze jak i ukrywania kabli na ścianie. Szczególnie wtedy, gdy powiesimy telewizor na ścianie, a kable RTV, czy audio zwisają luzem szpecąc ogólną kompozycję. Ponadto, maskownica Volta bardzo dobrze sprawdza się jako organizer kabli, głównie przy porządkowaniu kabli komputerowych. Kolejną zaletą maskownic Volta jest możliwość zamontowania ich horyzontalnie na ścianie. Służą one wówczas jako odbojnice ścienne, które wspaniale ochronią ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi, pochodzącymi głównie od krzeseł i foteli. Jednocześnie maskownice mogą nadal pełnić rolę pierwotną, chowając w sobie kable. Maskownice Volta są chętnie wykorzystywane zarówno w mieszkaniach, domach, jak i wszelkiego rodzaju biurach, bankach, urzędach, szkołach, czy innych instytucjach i obiektach użyteczności publicznej, gdzie potrzebne są bezpieczne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania maskowania przewodów, porządkowania kabli, czy ochrony ścian.

Organizer kabli VOLT@

charakteryzuje bardzo prosty montaż: pierwszy sposób – tylko na klej wiecznie żywy, drugi – na klej i kołki montażowe. Pierwszy jest nieinwazyjny i polega na odklejeniu zabezpieczenia kleju i przymocowaniu maskownicy do podłoża. Drugi sposób wymaga dodatkowo przywiercenia listwy do podłoża.

Maskownice przewodów VOLTA

to prawdopodobnie najbardziej zaawansowane maskownice z oferty specjalistycznych listew maskujących w sklepie internetowym TOPlistwy.pl. Posiadają doskonałe parametry użytkowe, są skuteczną i bezpieczną ochroną dla kabli, doskonale porządkują przewody, estetycznie maskują kable na ścianie. Jednocześnie są eleganckie i dobrze komponują się z wnętrzami.

Maskownica Volt@ 74mm PVC metalic dł 1m V-VOLTA-62-100
posiada następujące parametry
Długość:        1m
Szerokość:  74mm
Wysokość:  13mm
Kolor:         metalic
Materiał:      twarde PVC
Montaż:      kołki i/ lub klej wiecznie żywy
Oznaczenie CE


Nie zapomnij o zakończeniach do maskownicy.