Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Samoprzylepna Taśma Ostrzegawcza biało-czerwona 50mm x 33m

Kod produktu: 5901238113669
Dostępność:
Jest dostępny
30,80 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Taśma ostrzegawcza biało-czerwona samoprzylepna

to najwyższej jakości taśma biało-czerwona stosowana jest do oznaczania niebezpiecznych występów, krawędzi, dróg transportowych, i innych miejsc stanowiących zagrożenie dla ruchu pieszego jak i samojezdnego. Taśma ostrzegawcza to folia PVC, która pod całą swoją powierzchnią posiada klej kauczukowy. Zapewnia to pewność połączenia z powierzchnią, nie podwijanie się brzegów i brak konieczności dodatkowego podklejania. Taśma samoprzylepnajest odporna na wodę, oleje, smary, promienie słoneczne. Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków na podłogi jak i ściany.

Montaż taśmy ostrzegawczej

minimalna temperatura powierzchni przy przyklejaniu to +10 stopni Celsjusza, powierzchnię oczyścić, odtłuścić i osuszyć a taśmę docisnąć do powierzchni (np. wałkiem dociskowym). Po zamontowaniu dokładnie umyć ręce. W razie zabrudzenia – czyścić na mokro czystą wodą.
Opakowanie zawiera 1 rolkę taśmy ostrzegawczej biało-czerwonej o długość 33m, szerokości 50mm i grubości 0,13mm. Taśmy ostrzegawczej NIE MOŻNA stosować jako taśmy izolacyjnej