Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Taśma antypoślizgowa ASPRO samoprzylepna 5mx25mm brązowa

Kod produktu: 5901238103417
Dostępność:
Jest dostępny
14,60 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Taśma antypoślizgowa

Taśma wykonana z materiału antypoślizgowego, trudnościeralnego. Do zastosowania na śliskie schody i podłogi, powierzchnie takie jak: hale produkcyjne (mokre i zaolejone), podjazdy, podesty, rampy, magazyny, biura, sklepy, szkoły, przedszkola, urzędy, baseny, statki, jachty, platformy ciężarówek, akcesoria budowlane np. drabiny oraz wszystkie inne miejsca, w których istnieje niebezpieczeństwo poślizgnięcia się i upadku użytkownika.
Taśma pod całą swoją powierzchnią posiada taśmę samoprzylepną. Zapewnia to pewność połączenia z powierzchnią, nie podwijanie się brzegów i brak konieczności dodatkowego podklejania.
Odporna na wodę, oleje, smary, promienie słoneczne.
Może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Stosując nasze taśmy dbasz o bezpieczeństwo użytkowników oraz uchronisz się przed następstwami nieszczęśliwych wypadków (odszkodowania, wzrost składek ubezpieczeniowych itp.)

Opakowanie zawiera 1 rolkę taśmy o szerokości 25mm i długości 5m
Kolor brązowy

Montaż: minimalna temperatura powierzchni przy przyklejaniu to 10˚C, powierzchnię oczyścić, odtłuścić i osuszyć, odkleić papier zabezpieczający, a taśmę docisnąć do powierzchni (np. wałkiem dociskowym). Po zamontowaniu dokładnie umyć ręce.

Grubość taśmy wraz z nasypem wynosi 0,75mm