Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Aluminiowy Kątownik Schodowy BORCK 25x10mm Kolor Kasztan 6E dł:1,35m

Kolor: Kasztan
Kod produktu: 5907237555950
Dostępność:
Jest dostępny
27,99 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Kątownik schodowy BORCK E-E6316-6E-135

Kątownik schodowy wykonany jest z czystego aluminium i oklejony okleiną drewnopodobną. Zabezpiecza on krawędź schodów przed uszkodzeniami mechanicznymi i stanowi estetyczne wykończenie stopni schodowych.
Sposób montażu kątownika schodowego BORCK: Kątownik schodowy przykleja się do podłogi za pomocą plastycznego kleju, którego paski naniesione fabrycznie dają możliwość natychmiastowego przyklejenia do podłogi, nie wiercimy wtedy w stopniach żadnych otworów montażowych. Z kątownika schodowego zrywamy papierek chroniący klej, przykładamy kątownik schodowy do powierzchni podłogi i dociskamy. Rozwiązanie to jest szczególnie cenne podczas montażu listew schodowych na podłodze w której zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe i tam, gdzie nie chcemy wiercić w stopniach schodowych. Dodatkową zaletą jest fakt, iż klej trwale łączy kątownik BORCK z różnymi rodzajami podłóg (panele, podłogi drewniane, marmur, szkło...) oraz zapewnia jednocześnie barierę przed wnikaniem brudu i wilgoci pomiędzy kątownik schodowy a podłogę.
Najlepsze atuty w jednym kątowniku schodowym: niezawodny profil aluminiowy i drewnopodobna okleina dopasowana do koloru schodów czy podłogi!

Kątownik drewnopodobny w kolorze kasztan 6E

Posiada trwałą i odporną na ścieranie okleinę drewnopodobną. Jej struktura wiernie imituje strukturę drewna a rysunek i kolor pasuje do wielu podłóg i paneli produkowanych przez firmy: Kronopol, Classen czy Krono Original.
Kątownik drewnopodobny BORCK została wyprodukowana przez polską firmę MIDAS - producenta listew, profili i kątowników schodowych.
Każdy aluminiowy kątownik drewnopodobny pakowany jest w folię termokurczliwą, która zapobiega uszkodzeniu powierzchni drewnopodobnej w czasie transportu.

Dołącz do szerokiego grona zadowolonych użytkowników kątownika drewnopodobnego BORCK!

Symbol kątownika E-E6316-6E-135

Długość kątownika 1,35 m
Wymiary przekroju kątownika 25 x 10 mm
Kątownik schodowy w kolorze kasztan 6E