Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Listwa Przypodłogowa ASPRO Q H:80/83mm Kolor Dąb W9 dł:2,5m

Kod produktu: 5901238117520
Dostępność:
Jest dostępny
Czas realizacji: 24h
23,60 zł / szt.
szt.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Listwa Przypodłogowa Cokołowa ASPRO Q

Innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące jedną listwę przypodłogową do dwóch rozwiązań CLASSIC i SLIM. Ty wybierasz, Ty decydujesz, który wygląd listwy cokołowej pasuje do Twoich wnętrz.

ASPRO Q w wersji CLASSIC Listwa ASPRO Q wersja CLASSIC

to listwa przypodłogowa o wysokości 80 mm i dylatacji 26 mm. To klasyczna listwa cokołowa PCV, która zapewnia maskowanie największej dylatacji pomiędzy podłogą a ścianą i możliwość ukrycia przewodów elektrycznych, sygnałowych. Listwa Aspro Q stosowana jest często do podłóg drewnianych oraz paneli. Decydując się na zakup akcesoriów w tym systemie dobierz narożniki, zakończenia, łączniki i zapinki z oznaczeniem CLASSIC.

ASPRO Q w wersji SLIM Listwa ASPRO Q wersji SLIM

to listwa cokołowa o wysokości 83 mm i dylatacji 15 mm. To nowoczesna listwa przypodłogowa z PVC, ceniona przez osoby, którym potrzebny jest dyskretny cokół i nie potrzebują maskować dużej dylatacji podłogi. Stosowana często przy podłogach winylowych oraz terakocie. Decydując się na zakup akcesoriów w tym systemie dobierz narożniki, zakończenia, łączniki i zapinki z oznaczeniem SLIM. 

Listwa cokołowa kolor dąb W9

Dzięki swoim wymiarom, kształtom i kolorowi – jest idealną listwą cokołową do podłóg drewnianych jak i podłóg winylowych. Innowacyjne wzornictwo i profilowanie sprawiają, że listwa nie musi być montowana tylko w celu ukrycia dylatacji, ale też po to by, jej smukłość i delikatność - stanowiła prawdziwą ozdobę pokoju, łazienki, kuchni, przedpokoju czy innego miejsca w Twoim domu. Komorowa listwa cokołowa wykonana jest z twardego PCV i zdobiona metodą tampondruku. Solidna konstrukcja listwy zapewnia jej odporność na uderzenia mechaniczne związane z codziennym użytkowaniem. Rozlane płyny nie stanowią dla ASPRO Q żadnego zagrożenia, jest nienasiąkliwa i nie odkształca się pod wpływem wilgoci.
Listwa cokołowa PVC posiada akcesoria w kolorze listwy.

Podczas montażu należy docinać listwę ASPRO Q pod kątem prostym.
Listwę przypodłogową należy czyścić miękką, lekko zwilżoną wodą szmatką. Nie zalecamy stosowania żrących środków czyszczących, gdyż mogą one uszkodzić lub (i) odbarwić powierzchnię dekoracyjną listwy.

Długość cokołu: 250cm
Wysokość cokołu: 80mm (CLASSIC) lub 83mm (SLIM)
Dylatacja cokołu: 26mm (CLASSIC) lub 15mm (SLIM)