Kategorie

Bezpieczne płatności

eCard - bezpieczne płatności, kupuj bez obaw

Odbojnik samoprzylepny ścienny fi 60 beżowy kpl. 2szt

Kolor: Beżowy
Kod produktu: 5907237560701
Dostępność:
Jest dostępny
9,80 zł / kpl.
kpl.

Masz pytania? kontakt@toplistwy.pl

Odbojnik ścienny samoprzylepny ∅60 beżowy.   

Cechy odbojnika:

  • Materiał: silikon
  • Kolor: beżowy
  • Parametry: okrągły ∅60 mm, ok. 12 mm wysokość
  • W komplecie 2 sztuki

Zalety odbojnika samoprzylepnego:

  • Lekki, doskonale amortyzujący i bezpieczny 
  • Pasuje kolorystycznie przez swój uniwersalizm
  • Całkowicie płaski i kompaktowy, nie rzuca się w oczy

Korzyści z odbojnika samoprzylepnego:

Odbojnik jest wykonany z silikonu, czyli całkowicie bezpieczny dla zdrowia i bezwonny. Może być zastosowany praktycznie w każdym pomieszczeniu gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia ściany drzwiami lub klamką od drzwi. Samoprzylepny, bardzo łatwy w montażu, docelowo: klejąc go w miejscu gdzie jest potrzebny. Kolor beżowy należy do łagodnych, nie powodujących konfliktu z innymi kolorami, np. ze sprzętem domowym lub meblami (wiele elementów mebli lub sprzętu AGD jest w kolorze beżowym). 

Przez swoją płaskość jest praktycznie niewidoczny ale zabezpieczy ścianę przed niekontrolowanym i dynamicznym zamknięciem drzwi i uderzeniem klamki w ścianę lub znajdujące się za drzwiami meblami. To doskonałe i bardzo praktyczne akcesorium w gospodarstwie domowym, często potrzebne w najmniej oczekiwanej chwili.

 

Odbojnik przeźroczysty: transparenty, mocny, ogromna przyczepność, wielka siła przyczepności, odbojnik półkula, odbojnik niewidoczny, odbojnik twardy, odbojnik stabilny, ochrona drzwi, ochrona ściany, odbojnik bez wiercenia w podłodze, odbojnik klejony do podłogi, odbojnik klejony do płytki,